we WłocławkuKLUB WOLONTARIATU

    Witamy na naszej stronie
OSL – „Włocławek” Ferie zimowe z Nadleśnictwem Włocławek


       Podczas minionych ferii, dzieci i młodzież reprezentujące społeczności lokalne Włocławka oraz Świetlice Środowiskowe MOPR, wzięły udział w „Warsztatach ekologicznych”. Zajęcia odbywały się w siedzibie Nadleśnictwa.  
       Dzieci i młodzież uczyły się posługiwania mikroskopem, obserwowały preparaty, owady i rośliny, poznawały mikroświat.Zapoznały się z wielkim bogactwem świata przyrody, który zaprezentowały przygotowując prace plastyczne pod opieką wolontariuszki – Pani Anety Ramzy i przedstawicieli Zespołu ds. OSL.
       Dokumentację fotograficzną projektu prowadziła Pani Kinga Sroczyńska – wolontariuszka MOPR. W realizację przedsięwzięcia włączali się również rodzice dzieci. Zimowe warsztaty ekologiczne zakończyły się integracyjną zabawą, ogniskiem i śpiewem przy akompaniamencie gitary.  
        Dziękujemy Nadleśnictwu Włocławek za zaproszenie do udziału i współpracę przy realizacji projektu pn. „Warsztaty ekologiczne”. Przedstawicielom społeczności lokalnych, wolontariuszom, opiekunom świetlic oraz organizatorom społeczności lokalnej za zaangażowanie i promowanie idei ekologicznych.
 
Opracowała: Małgorzata Kamińska-Tomaszkiewicz – Starszy Specjalista ds. CAL

poleć artykuł wersja do druku

Galeria
Nasze oddziały
Kontakt

MIEJSKI OŚRODEK POMOCY
RODZINIE WE WŁOCŁAWKU

ul. Ogniowa 8/10
87-800 Włocławek
tel. (centrala): 054 423-23-00
tel./fax: 054 423-23-19


Przydatne linki
Nasi przyjaciele

Copyright C 2008 Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie