we Włocławku


KLUB WOLONTARIATU


POMOC ŻYWNOŚCIOWA
    Witamy na naszej stronie
Sierpień w klubie młodzieżowym „Osiągalnia”Trzeci miesiąc działalności młodzieżowego klubu „Osiągalnia” minął bardzo szybko- oznacza to, że wszyscy uczestnicy zajęć spędzali czas efektywnie, dobrze się przy tym bawiąc. Jak zwykle podczas zajęć z terapii zajęciowej młodzież tworzyła piękne prace, rozwijając swoją kreatywność. Niewątpliwie największa atrakcją w tym miesiącu była długo oczekiwana wycieczka do Malborka, gdzie zwiedziliśmy piękne Muzeum Zamkowe. Pani przewodnik opowiedziała nam o życiu Krzyżaków, ich codziennych obowiązkach, których nie brakowało w ich społeczności – jednym z głównych założeń zakonników była samowystarczalność i niezależność od społeczeństwa. Po zakupieniu pamiątek udaliśmy się na pyszny obiad – tak zakończyliśmy naszą wycieczkę.

W sierpniu odbyły się dwa spotkania klubu, podczas których mogliśmy przeznaczyć czas na luźne rozmowy, gry planszowe, spacery do lasu…

Podczas zajęć z socjoterapeutą młodzież poznała sposoby radzenia sobie ze stresem oraz radzenia sobie w sytuacjach trudnych.

GALERIA

Opracowała: Kinga Karpińska

poleć artykuł wersja do druku

Galeria
Nasze oddziały
Kontakt

MIEJSKI OŚRODEK POMOCY
RODZINIE WE WŁOCŁAWKU

ul. Ogniowa 8/10
87-800 Włocławek
tel. (centrala): 054 423-23-00
tel./fax: 054 423-23-19


Przydatne linki
Nasi przyjaciele

Copyright C 2008 Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie