we WłocławkuKLUB WOLONTARIATU

    Witamy na naszej stronie
OSL- Włocławek „Dzień kobiet dla kobiet”


 W dniu 7 marca 2019r. w siedzibie Klubu Integracji Społecznej z okazji święta
„Dnia Kobiet”, odbyło się spotkanie dla pań zamieszkujących miasto Włocławek. Wśród uczestniczek były również panie korzystające ze wsparcia Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie i Klubu Integracji Społecznej.

Przedsięwzięcie zostało zorganizowane przez Zespół ds. Organizowania Społeczności Lokalnej.

Podczas spotkania przy słodkim poczęstunku kawie i herbacie, przedstawicielka Zespołu ds. OSL zaprezentowała metody wykonywania naturalnych mydeł z olejkami eterycznymi i suszonymi kwiatami. Omówiła również właściwości i przeznaczenie naturalnych ekologicznych olejków oraz zastosowanie kawy, płatków jaglanych i przypraw w kosmetologii domowej.

 Uczestniczki chętnie włączyły się we własnoręczne przygotowane naturalnych mydełek z olejkami oraz mydełek  peelingujących.

Drugą część spotkania poprowadziła menadżerka firmy AVON. Pani Violetta udzieliła uczestniczkom cennych porad i wskazówek kosmetycznych, przedstawiła również gamę kosmetyków, którą oferuję firma. Podczas prezentacji panie wymieniały
się doświadczeniami dot. pielęgnacji cery, testowały kosmetyki. Pod koniec spotkania Pani Violetta wylosowała spośród uczestniczek panią, która otrzymała upominek
z kosmetykami firmy AVON.

Spotkanie z okazji święta kobiet odbyło się w miłej i przyjaznej atmosferze. Panie miały okazję zapomnieć, choć przez chwilę o sprawach codziennych i pomyślały o sobie. Zakończyły spotkanie z uśmiechem na twarzy oraz z własnoręcznie wykonanymi mydełkami, które zabrały do domu.

Dziękujemy paniom za wspólnie spędzony czas oraz pani Violettcie Więzłowskiej starszej menedżerce  firmy „AVON” za wsparcie przy realizacji projektu.

 GALERIA

Przygotowała: Małgorzata Kamińska-Tomaszkiewicz

                                         Koordynator Zespołu ds. OSL

poleć artykuł wersja do druku

Galeria
Nasze oddziały
Kontakt

MIEJSKI OŚRODEK POMOCY
RODZINIE WE WŁOCŁAWKU

ul. Ogniowa 8/10
87-800 Włocławek
tel. (centrala): 054 423-23-00
tel./fax: 054 423-23-19


Przydatne linki
Nasi przyjaciele

Copyright C 2008 Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie