we WłocławkuKLUB WOLONTARIATU

    Witamy na naszej stronie
Lato z „Zorzą”


Mimo, iż polska reprezentacja zakończyła już swoja przygodę z tegorocznym Mundialem, to w naszej placówce fani, kibice piłki nożnej, na otarcie łez, mogli podczas zajęć plastycznych, zaprojektować własną piłkę, stworzyć orginalny wzór. Wykorzystując różne techniki pracy, dzieci wykazały się dużą kreatywnością. Bo kto powiedział, że piłka nożna musi być zawsze czarno-biała?

 Cały czas staramy się przekonywać naszych wychowanków, że lepiej spędzać czas w ruchu, niż siedzieć przed komputerem. Dążymy do tego, żeby codzienna aktywność była dla niech rzeczą oczywistą, stałym nawykiem, z którego nie muszą rezygnować.

Dlatego też, przy ładnej pogodzie, będziemy korzystać z boisk szkolnych. Ostatnio byliśmy na kompleksie sportowo-rekreacyjnym przy Sp11. Rozgrywaliśmy mecz piłki nożnej i bawiliśmy się na placu zabaw. Z kolei przed Świetlicą graliśmy w klasy pn. „Pizza”. W ten sposób, ćwiczyliśmy swoją skoczność i koordynację ruchową.

Jednak, kiedy za oknami było szaro i pochmurnie, to postanowiliśmy poprawić sobie nastrój wyjściem do KFC, na kurczaczka.

Podczas deszczowych dni, dzieci chętnie układały się na kocykach i słuchały bajek, czytanych przez wychowawcę. Jedna dziewczynka nawet zasnęła.

 

Sporządziła: Ewelina Zalesska

 

GALERIA ZDJĘĆ

 

poleć artykuł wersja do druku

Galeria
Nasze oddziały
Kontakt

MIEJSKI OŚRODEK POMOCY
RODZINIE WE WŁOCŁAWKU

ul. Ogniowa 8/10
87-800 Włocławek
tel. (centrala): 054 423-23-00
tel./fax: 054 423-23-19


Przydatne linki
Nasi przyjaciele

Copyright C 2008 Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie