we WłocławkuKLUB WOLONTARIATU

    Witamy na naszej stronie
OSL – Włocławek „Kolejny grant od Fundacji ANWIL dla Włocławka”


       W dniu 29 maja br. w siedzibie Centrum Kultury ''Browar B.'' odbyło się uroczyste ogłoszenie beneficjentów konkursu grantowego Fundacji ANWIL dla Włocławka pn.  „Wakacje bez granic”.

       To trzecia oferta konkursu grantowego, którego celem jest zapewnienie dzieciom i młodzieży, mieszkańcom Włocławka wielu atrakcji w czasie letniego wypoczynku. 

       Wśród nagrodzonych instytucji, grant otrzymała Fundacja Caietanus w partnerstwie z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Rodzinie i Nadleśnictwem Włocławek na realizację półkolonii pn. „Leśne Wakacje – bez granic”.

       W ofercie organizatorzy przygotowali dla dzieci bogatą ofertę programową: warsztaty języka angielskiego i migowego, zajęcia: plastyczno-malarskie, rzeźbiarskie, garncarskie, wikliniarskie, horitoterapię, biegi na orientacje w terenie, geocatching, wycieczki terenowe,  rajdy rowerowe.

       W półkoloniach weźmie udział 60 dzieci i młodzieży, które korzystają ze wsparcia MOPR oraz dzieci z miasta Włocławek. Zajęcia będą odbywały się w siedzibie Nadleśnictwa Włocławek w terminie od 7-25 sierpnia br.

 

 

Sporządziła: Małgorzata Kamińska-Tomaszkiewicz

                    Koordynator Zespołu ds. OSL   

poleć artykuł wersja do druku

Galeria
Nasze oddziały
Kontakt

MIEJSKI OŚRODEK POMOCY
RODZINIE WE WŁOCŁAWKU

ul. Ogniowa 8/10
87-800 Włocławek
tel. (centrala): 054 423-23-00
tel./fax: 054 423-23-19


Przydatne linki
Nasi przyjaciele

Copyright C 2008 Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie