we Włocławku


KLUB WOLONTARIATU


POMOC ŻYWNOŚCIOWA
    Witamy na naszej stronie
OSL – Włocławek „Piknik z okazji zakończenia wakacji”


       W piątek 26 sierpnia 2016 r. uroczystą zabawą w Ośrodku Edukacji Ekologicznej Nadleśnictwa Włocławek uczestnicy półkolonii pn. „Leśne Wakacje” oraz dzieci reprezentujące Świetlice MOPR i półkoloniści z Klubu „Zazamcze” zakończyli wakacje.
Uroczystego otwarcia pikniku dokonał pan Włodzimierz Pamfil - Nadleśniczy Nadleśnictwa Włocławek, pani Małgorzata Kosińska - Prezes Fundacji „ANWIL dla Włocławka oraz partnerzy pani Maria Krasucka - Prezes Fundacji Caietanus oraz pani Małgorzata Kamińska-Tomaszkiewicz – Koordynator Zespołu ds. Organizowania Społeczności Lokalnej.
       Uczestnicy miło spędzili czas podczas wspólnej zabawy. Dzieci brały udział w wielu konkurencjach sportowych, bawiły się na trampolinie i dmuchanej zjeżdżalni. Rodzice i opiekunowie mieli okazję do wspólnych rozmów na świeżym powietrzu.
Podczas pikniku dzieci częstowały się słodyczami, watą cukrową, popcornem oraz ciastem drożdżowym. Uczestnicy wzięli udział w loterii fantowej zorganizowanej przez Fundację Caietanus z przeznaczeniem na rehabilitację dla chorej Kingi.
Półkolonie były finansowane przez Fundację „ANWIL dla Włocławka”, natomiast w piknik z okazji zakończenia półkolonii włączyło się również wielu sponsorów – ludzi o dobrym sercu.
Realizacja projektu była możliwa dzięki partnerskiej współpracy z Nadleśnictwem Włocławek jak również dzięki wsparciu wolontariuszy MOPR i rodziców – przedstawicieli społeczności lokalnych.
Dziękujemy Nadleśnictwu Włocławek i Fundacji Caietanus za owocną współpracę, Wolontariuszom, Rodzicom, Kierownikom i Opiekunom ze Świetlic za zaangażowanie.
 
 
Sporządziła: Małgorzata Kamińska-Tomaszkiewicz
Koordynator Zespołu ds. OSL

poleć artykuł wersja do druku

Galeria
Nasze oddziały
Kontakt

MIEJSKI OŚRODEK POMOCY
RODZINIE WE WŁOCŁAWKU

ul. Ogniowa 8/10
87-800 Włocławek
tel. (centrala): 054 423-23-00
tel./fax: 054 423-23-19


Przydatne linki
Nasi przyjaciele

Copyright C 2008 Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie