we Włocławku


KLUB WOLONTARIATU


POMOC ŻYWNOŚCIOWA
    Witamy na naszej stronie
OSL - Wschód „Wielkanocne impresje”


       Marzec, marzec pięknie się ustroił…. Nie tylko oczekiwanie na wiosnę, ale w tym roku również w okresie Świąt Wielkiej Nocy.
       Społeczność lokalna osiedla Kazimierza Wielkiego rozpoczęła przygotowania od warsztatów plastycznych, które odbyły się w dniach 14 i 22 marca br. w pomieszczeniach Świetlicy „Zorza”. Uczestnicy spotkań mieli możliwość wykonania własnoręcznie palm wielkanocnych. Wykazali się pomysłowością i zręcznością przy ozdabianiu styropianowych oraz gipsowych jajeczek świątecznych.
      Uzupełnieniem warsztatów było spotkanie z cyklu „Popołudnie w bibliotece”, które odbyło się 16 marca br. w Miejskiej Bibliotece Publicznej Filii Nr 6 przy ul. Żytniej 66/68.  
       Podsumowaniem warsztatów było tradycyjne Spotkanie Wielkanocne, które odbyło się w dniu 24 marca br. Strojnie udekorowane pomieszczenie, świąteczne stoły oraz piękny występ dzieci ze Świetlicy „Zorza” nt. wielkanocnych zwyczajów wprowadził w iście liryczny nastrój. Słoneczna pogoda za oknem również w naszych sercach „obudziła” radość z okazji tych niezwykle pięknych Świąt.
       Powyższy projekt to kolejne działanie zorganizowane w ramach współpracy partnerskiej pomiędzy OSPS Nr 3 „Wschód”, Świetlicą „Zorza” oraz Miejską Biblioteką Publiczną Filią Nr 6.
 
 
 
Opracowała: Monika Zalewska
                        Organizator Społeczności Lokalnej OSPS „Wschód”

poleć artykuł wersja do druku

Galeria
Nasze oddziały
Kontakt

MIEJSKI OŚRODEK POMOCY
RODZINIE WE WŁOCŁAWKU

ul. Ogniowa 8/10
87-800 Włocławek
tel. (centrala): 054 423-23-00
tel./fax: 054 423-23-19


Przydatne linki
Nasi przyjaciele

Copyright C 2008 Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie